7 uczuć największym hitem kinowym w karierze Marka Koterskiego

Jak donosi firma dystrybucyjna Kino Świat, 7 uczuć stał się najchętniej oglądanym filmem w karierze Marka Koterskiego. Produkcja przegoniła właśnie wynik kinowy Baby są jakieś inne z 2011 roku.

Komediodramat z gwiazdorską obsadą od październikowej premiery zobaczyło aż 827 112 widzów. Jest to już więcej niż przez cały okres wyświetlania przeboju Baby są jakieś inne. Hit z 2011 roku z Adamem Woronowiczem i Robertem Więckiewiczem obejrzało w sumie 821 274 osób. To także blisko dwukrotnie większy wynik niż kultowej produkcji Dzień świra (418 843 widzów).

Zobacz również: Kler przekracza kolejną granicę. Film zobaczyło już 5 milionów widzów

7 uczuć koterski michal

fot. WFDiF

Przypomnijmy, że film 7 uczuć wyświetlany jest od 12 października i po ponad dwóch tygodniach obejrzało go ponad 500 000 widzów (dokładnie 539 961). Znajduje się także w TOP 10 najchętniej oglądanych polskich filmów w 2018 roku, zaraz za Zimną wojną.

7 uczuć trafiło na ekrany polskich kin 12 października.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: WFDiF

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?