Advertisement
Advertisement

Ant-Man i Osa – finałowy zwiastun produkcji! Ghost w akcji!

Nie jest to może najobszerniejszy zbiór scen ze zbliżającego się filmu Marvela, ale przede wszystkim daje pewien wgląd w, jak to póki co wygląda, głównego złoczyńcę. Tajemnicza Ghost pojawia się  w kilku godnych uwagi ujęciach.

Na pewno nie musimy się martwić o to, że nasza para superherosów nie napotka godnego przeciwnika. Dobrze wyszkolona i potrafiąca przenikać przez otoczenie Ghost bez wątpienia stoczy kilka wyrównanych potyczek ze Scottem i Hope.

Zobacz również: Czarna Pantera – Michael B. Jordan otwarty na powrót do roli Killmongera

Gwiazdami filmu Ant-Man i Osa są: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña i Michael Douglas, którzy odtworzą swoje role z jedynki. Ponadto obsadę zasilają następujące osoby: Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Tip T.I. Harris i David Dastmalchian. Rzeczone gwiazdy także miały okazję zedediutować w jedynce, lecz znalazły się tam na drugim planie. Warto dodać, że w produkcji wystąpi również Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Obraz wyreżyserował Peyton Reed. Kontynuacja przygód najmniejszego komiksowego bohatera Marvela zawita do polskich kin już 3 sierpnia 2018 roku.

Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?