Ant-Man i Osa – są pierwsze prognozy wyników finansowych w weekend otwarcia

Niedawno pojawiły się pierwsze recenzje tego kolejnego filmu MCU – teraz pora na wstępne przypuszczenia, jak Ant-Man i Osa poradzi sobie w box office.

Póki co w obozie Marvela nie ma raczej miejsca na przesadny optymizm. Nie zanosi się bowiem na to, by krytycy specjalnie podwyższyli średnią widowiska, jeżeli chodzi o prawdopodobne wstępne przychody. Toteż w weekend otwarcia Ant-Man i Osa zarobią w USA nie więcej niż 70, góra 80 milionów dolarów. W stosunku do pierwszej części (57.2 miliona dolarów) nadal jest to progres, jednak żadna produkcja z 3. fazy Marvel Cinematic Universe nie ma tak niskiego wyniku. Jak będzie to wyglądało w następnym tygodniu? Zobaczymy. Zwłaszcza, że na pełny obraz i tak trzeba jeszcze trochę poczekać – wszak w wielu krajach do premiery dojdzie dopiero w sierpniu.

Zobacz również: Ant-Man i Osa – są pierwsze recenzje! Czy sequel spełnił oczekiwania?!

Gwiazdami filmu Ant-Man i Osa są: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña i Michael Douglas, którzy odtworzą swoje role z jedynki. Ponadto obsadę zasilają następujące osoby: Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Tip T.I. Harris i David Dastmalchian. Rzeczone gwiazdy także miały okazję zedediutować w jedynce, lecz znalazły się tam na drugim planie. Warto dodać, że w produkcji wystąpi również Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Obraz wyreżyserował Peyton Reed. Kontynuacja przygód najmniejszego komiksowego bohatera Marvela zawita do polskich kin już 3 sierpnia 2018 roku.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?