Ant-Man i Osa – są pierwsze recenzje! Czy sequel spełnił oczekiwania?!

Po miesiącach obowiązkowej kampanii promocyjnej pora na pierwszą weryfikację, czy znowu czeka nas kolejna udana produkcja Marvela. Wstępne recenzje krytyków póki co dowodzą, że podczas seansu będziemy się nieźle bawić.

Najczęściej podkreśla się w nich fakt, że Ant-Man i Osa to lekki, niezobowiązujący film akcji, będący całkowitą odskocznią od ciężaru gatunkowego Wojny bez granic. Nic nie jest w nim do końca poważne, narracja koncentruje się znacznie mniej na złoczyńcach niż w poprzednich tegorocznych filmach Marvela. Recenzje na ogół wychwalają oczywiście takie elementy, jak efekty specjalne. Czasem można natrafić również na narzekanie na wszechobecny chaos na ekranie i związany z nim przesyt scen akcji.

Portal Rotten Tomatoes w podobnym tonie odzwierciedla opinie. Teraz, przy 63 recenzjach, 90% z nich jest pozytywnych ze średnią ocen wynoszącą równo 7/10.

Recenzje Ant-Man i Osa

Fot. Materiały prasowe

Gwiazdami filmu Ant-Man i Osa są: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña i Michael Douglas, którzy odtworzą swoje role z jedynki. Ponadto obsadę zasilają następujące osoby: Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Tip T.I. Harris i David Dastmalchian. Rzeczone gwiazdy także miały okazję zedediutować w jedynce, lecz znalazły się tam na drugim planie. Warto dodać, że w produkcji wystąpi również Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Obraz wyreżyserował Peyton Reed. Kontynuacja przygód najmniejszego komiksowego bohatera Marvela zawita do polskich kin już 3 sierpnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood; Rotten Tomatoes / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?