Anya Taylor-Joy jako młoda Furiosa?

Niedawno pojawiła się informacja, jakoby miałaby powstać produkcja stanowiąca prequel do Mad Max: Na drodze gniewu. Teraz być może poznaliśmy odtwórczynię roli, z której znamy Charlize Theron.

Anya Taylor-Joy jest obecnie kandydatką do roli Furiosy, jednej z najciekawszych postaci w produkcji George’a Millera. Aktorka, która wystąpi w Młodych mutantach, a sławę zdobyła znakomitą rolą w Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii Eggersa, może zagrać jej młodszą wersję.

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Opis filmu Mad Max: Na drodze gniewu: Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland) w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony watażka zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Źródło: Collider  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?