Armie Hammer oskarżony o gwałt!

Całkiem niedawno wybuchł skandal z Armie Hammerem w roli głównej. W sieci zostały, udostępnione wiadomości świadczące o kanibalizmie amerykańskiego aktora. Za nim sprawa ucichła, pojawiły się kolejne informacje na tematem aktora. Armie Hammer został publicznie oskarżony o gwałt.

Aktor Armie Hammer został oskarżony o brutalny gwałt i fizyczne znęcanie się. Oskarżenia pochodzą od kobiety o imieniu Effie, która nie dawno zorganizowała konferencję prasową. Kobieta nie podała swojego nazwiska. Jednak opisała swoje spotkanie z Hammerem, sugerując również, że aktor chciał ją zabić.

Istotne jest, że pojawiły się domysły, że jest to ta sama kobieta, która wcześniej, anonimowo zamieściła w mediach zarzuty wobec amerykańskiego aktora. Effie niekontrolowanie płkała na konferencji prasowej, na której obecna była również jej prawniczka. Kobieta twierdzi, że do gwałtu doszło 24 kwietnia 2017 roku. 24-letnia kobieta w chwili rzekomego zdarzenia miała 20 lat.

Zobacz również: Armie Hammer kanibalem? Skandal z udziałem aktora

Dwójka poznała się na Facebooku w 2016 roku. Następnie rozwinęli swój związek, który trwał do 2020 roku. Hammer w tym czasie był żonaty. Effie twierdzi, że była brutalnie gwałcona przez ponad cztery godziny. Powiedziała również, że aktor uderzał jej głową o ścianę. Rzekomo również dopuszczał się innych aktów przemocy wobec niej. Effie próbowała uciec, jednak Hammer jej na to nie pozwolił.

 


Wcześniej użytkownik Instagram o nazwie House of Effie udostępnił korespondencje z gwiazdą Tamte dni Tamte noce. Wiadomości zawierały fetysze kanibalizmu i fantazje o gwałcie. Armie Hammer zaprzeczył wszystkim oskarżeniom pod swoim adresem.

Adwokat Effie, wezwała Armiego Hammera do ujawnienia wszystkich jego wiadomości z kobietą do policji w Los Angeles. Wyzwala, także Hammera, by odpowiadał na pytania bezpośrednio a nie przez swoich adwokatów.

Kariera Hammera od momentu pojawienia się pierwszego oskarżenia w sieci zeszła z torów. Gwiazda Social Network zrezygnowała z kilku głośnych projektów m.in Shotgun Wedding w którym miał wystąpić u boku Jennifer Lopez. Hammer nie wystąpi, także w serialu Paramount+ The Offer, który miał być kroniką powstania Ojca Chrzestnego.


Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu Rebeka

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?