Avengers 4 – trwa casting na dublerkę pośladków Scarlett Johansson

Nas może dziwić, że komuś w ogóle przeszła przez głowę myśl, by unikać pokazania Scarlett Johansson w lateksowym wdzianku Czarnej Wdowy, ale dublerzy ciał, to nic nowego w Hollywood. W trakcie wrześniowych i październikowych dokrętek do Avengers 4 amerykańska aktorka dostanie dublerkę pośladków.

W sieci ukazało się ogłoszenie castingowe do nagrywanego w Lafayette w stanie Georgia, lokalizacji Pinwewood Studios, filmu pełnometrażowego „Mary Lou”, który to jest roboczym tytułem dla niezatytułowanego jeszcze bezpośredniego sequela Avengers: Wojna bez granic. Czytamy w nim, że poszukiwany jest „dubler ciała/pośladków” dla kobiety rasy białej, o blond włosach, wzroście 157-162 cm. Wymieniono również inne konkretne rozmiary biustu, bioder czy talii. Informacje te nader jasno wskazują, że poszukiwana jest dublerka dla Scarlett Johansson.

****FEATURE FILM – Mary Lou****BODY/BUTT DOUBLEWorking multiple dates starting SeptemberLocation: Fayetteville,…

Opublikowany przez Central Casting Wtorek, 14 sierpnia 2018

Czarna Wdowa w Avengers 4

fot. Marvel

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze teorie na temat Avengers 4

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comicbook.com /ilustracja wprowadzenia: Marvel

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kostium pisze:

Hollandowi Peruke dajcie to będzie , Po co jest ten casting jeśli macie Taki Talent Aktora pośladkowego w marvelu

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?