Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Batman 2 i 3 nie będą kręcone jeden po drugim

Autor: Mikołaj Lipkowski
11 czerwca 2024
Batman 2 i 3 nie będą kręcone jeden po drugim

Pojawiła się plotka, że niby druga i trzecia część Batmana Matta Reevesa będą kręcone jedna po drugiej. Cóż, James Gunn postanowił obalić tę plotkę i potwierdzić, że jest to kłamstwo.

Fani czekają na drugą część Batmana, gdyż wielu uważa to za jeden z najlepszych filmów DC. Nie ma w tym nic dziwnego, że pojawiają się różne teorie, które odnoszą się do nadchodzącej produkcji. Jedną z nich obalił James Gunn.

Batman 2 i 3 nie powstaną jedna po drugiej

Jak dobrze wiemy, James Gunn znany jest z dobrego kontaktu z fanami. Na swoim profilu na Threads odpowiedział na pytanie jednego ze swoich obserwujących. Brzmiało ono: czy to prawda, że Batman 2 i 3 będą kręcone jedno po drugim w przyszłym roku? Szef DC odpowiedział tylko krótko - nie, to kłamstwo. Sam Jeff Sneider postanowił zabrać głos w tej sprawie i również potwierdza, że nie jest to prawda. Wiemy jednak tylko tyle, że obecnie Boyd Holbrook prowadzi rozmowy w sprawię możliwego castu jako Harvey Dent.

">June 10, 2024

Więcej o DC na Movies Room:

O czym opowiada Batman Matta Reevesa

Film z 2022 r. koncentruje się na pierwszych latach krucjaty Mrocznego Rycerza w Gotham. Wtedy to w Gotham chaos zaczyna siać tajemniczy Człowiek Zagadka, zabijający prominentnych polityków i elitę miasta. Bohater, mogąc liczyć jedynie na garstkę sojuszników stara się odnaleźć i postawić przed obliczem sprawiedliwości szaleńca. Jednocześnie odkrywa mroczne sekrety związane ze swoją rodziną.

W filmie w główną rolę wcielił się Robert Pattinson. Gwiazdorską obsadę uzupełnili między innymi Colin Farrell, Zoe Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright czy John Turturro. Widowisko okazało się być ogromnym hitem. Na świecie zgarnęło ponad 770 milionów dolarów, ciesząc się przychylną opinią tak widzów jak i krytyków. Trwają prace nad drugą częścią, w którą zaangażowana będzie obsada i twórcy blockbustera sprzed dwóch lat.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.