Brett Ratner wyreżyseruje film o Milli Vanilli!

Brett Ratner stworzy film o słynnym zespole, który dopuścił się największego przekrętu w historii muzyki popularnej.

Brett Ratner, twórca trylogii Godziny szczytu, postanowił powrócić do swojego długoletniego projektu. Reżyser zamierza przenieść na ekran historię Milli Vanilli, popularnego na przełomie lat 80. i 90. duetu muzycznego. Dla Ratnera będzie to pierwsza produkcja od 2014 roku, gdy do kin trafił Herkules. Dłuższa przerwa była pokłosiem oskarżeń o molestowanie seksualne siedmiu kobiet. Reżyser temu zaprzeczał, jednakże wytwórnia Warner Bros. postanowiła zerwać z nim kontrakt.

Brett Ratner

Brett Ratner, YouTube

Prawa do historii Milli Vanilli zostały przejęte od Faba Morvana, członka zespołu. Film ma zawierać wszystkie przeboje duetu. Scenariusz napisał Jeff Nathanson (Złap mnie, jeśli potrafisz; Terminal).

Zobacz również: Co obejrzeć po: Przyjaciele. Seriale podobne do wielkiego sitcomu!

Milli Vanilli był niezwykle popularnym zespołem muzycznym, który tworzyli Fabrice Fab Morvan i Robert Rob Pilatus. Za swój debiutancki album All or Nothing, z którego pochodzą Girl You Know, It’s True i I’M Gonna Miss You, duet otrzymał nagrodę Grammy w 1990 roku. Jak się później okazało, cały projekt okazał się wielką mistyfikacją. Morvan i Pilatus nie byli prawdziwym wykonawcami piosenek, a na scenie posiłkowali się playbackiem. Jeszcze w tym samym roku odebrano im nagrodę. Trzy lata później postanowili, tym razem już o własnych siłach, znów podbić listy przebojów. Celu nie udało się osiągnąć, zaś Pilatus nie poradził sobie z klęską. Nadużywał narkotyków i miał problemy z prawem. W 1998 roku znaleziono go martwego w hotelu, natomiast Morvan bezskutecznie próbował wskrzesić swoją karierę.

 


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: YouTube

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?