Advertisement
Advertisement

Captain Marvel – nowe informacje o jednej ze scen!

Uwaga: tekst zawiera informacje, które mogą być istotne dla filmu Captain Marvel i zdradzać co niektóre zawarte w nim wątki.

Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że Carol Danvers a.k.a. Captain Marvel odleci z Ziemi, aby wstąpić w szeregi Starforce. Jest to drużyna działająca pod rozkazami armii Kree. Teraz możemy co nieco powiedzieć o charakterze jednej z ich misji.

Ekspedycją Starforce na planecie Torfa dowodzi z początku bohater grany przez Jude Lawa, jednak potem pałeczkę przejmuje Danvers. Misja ma na celu odnalezienie pewnego szpiega, jednak z początku jasno określone zasady komplikują się, gdy odległe miejsce płata im figle w postaci niespodziewanej mgły. Nie wiemy jeszcze, jakie zagrożenie ma to zwiastować, jednak istnieją silne przypuszczenia, że chodzi o Skrulle, które będą jednym z głównych zmartwień Captain Marvel w produkcji.

Captain Marvel

Fot. Entertainment Weekly

Zobacz również: Mark Ruffalo określa dokrętki czwartej odsłony Avengers jako „ukończenie obrazu”

W obsadzie Captain Marvel znajdują się następujące gwiazdy: Brie Larson – tytułowa heroina, Samuel L. Jackson – zdecydowanie młodsza wersja Nicka Fury’ego, Clark Gregg – Agent Phil Coulson, Gemma Chan – szpieg i genetyk Kree, czyli Minn-Erva, a także Ben Mendelsohn, Jude Law, Algenis Perez Soto, Rune Temte, McKenna Grace oraz Lashana Lynch. Warto tutaj dodać, że w obrazie nie zabraknie dwójki aktorów znanych ze Strażników Galaktyki, są nimi Djimon Hounsou i Lee Pace (The Book of Henry). Produkcja została osadzona we wczesnych latach 90. XX wieku, a głównymi antagonistami omawianego widowiska są Skrullowie.

Anna Boden i Ryan Fleck zajmują się reżyserią omawianego widowiska. Tymczasem za scenariusz odpowiadają: rzeczeni przed chwilą twórcy oraz Geneva Robertson-Dworet, Meg LeFauve, Nicole Perlman, a także Liz Flahive z Carly Mensch. Kevin Feige zobowiązał się do wyprodukowania filmu, a Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Patty Whitcher i Stan Lee zgodzili się powziąć na swoje barki zadania producentów wykonawczych.

Captain Marvel zadebiutuje w amerykańskich kinach 8 marca 2019 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?