Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Chuck Norris znowu w akcji. Zobaczcie zwiastun filmu Agent Recon

Autor: Marek Wasiński
9 maja 2024
Chuck Norris znowu w akcji. Zobaczcie zwiastun filmu Agent Recon

Chuck Norris powraca w nowym filmie. 84-latek zagra jedną z głównych ról w filmie Agent Recon od Quiver Distribution.

W filmie u boku Norrisa zagrają Marc Singer i Derek Ting. Ostatni z panów jest także scenarzystą i reżyserem produkcji. Agent Recon zadebiutuje w wersji cyfrowej oraz na żądanie 21 czerwca 2024 r.

O czym opowiada film

Tajna jednostka militarna podąża za śladem tajemniczych zakłóceń energetycznych do bazy w Nowym Meksyku, podejrzewanej o eksperymenty nad technologiami obcego pochodzenia. Tam, zespół odkrywa istotę o nadprzyrodzonej sile, szybkości oraz zdolności kontroli bezmyślnych wojowników. Trójka bohaterów musi pokonać hordy przeciwników by zapobiec zagładzie ludzkości.

W obsadzie filmu, oprócz wspomnianych Norrisa, Singera i Tinga znaleźli się też Sylvia Kwan (Chirurdzy, 90210), Jason Scott Jenkins (Syndykat zabójców, Future Man), Christopher Showerman (Waking Karma, Prosto w ogień) i  Nikki Leigh (The Binge, Ostatni strzał). Producentami wykonawczymi filmu są Grady Craig, Larry Greenberg, Matthew Helderman, Judah Klatzker, Berry Meyerowitz, Jeff Sackman i Luke Taylor.

Więcej o Chucku Norrisie

Chuck Norris ostatnio wystąpił w 2023 r. w filmie Zombie plane jako on sam. Wcześniej, zaliczył ponad dekadę przerwy, pojawiając się w widowisku kina akcji - Niezniszczalnych 2. Niegdyś gwiazda filmów akcji takich jak Droga smoka, Zaginiony w akcji czy Oddział Delta, dziś nieuchronnie zbliża się do emerytury. Aktor najlepiej znany jest z roli Cordella Walkera w serialu Strażnik Teksasu.

Norris w swoich filmach często korzystał z własnych życiowych doświadczeń. Aktor służył w Korei i jest gorącym patriotą. W jego żyłach płynie mieszanka krwi Czirokezów i irlandzkich babtystów. Trenował sporty walki między innymi tangsudo i taekwondo. W obydwu tych dyscyplinach zdobył mistrzowskie czarne pasy. Blisko przyjaźnił się z Brucem Lee, a karierę aktorską zasugerował mu Steve McQueen.

Więcej o filmach akcji na Movies Room:

Źródło: Coming Soon / ilustracja wprowadzająca: oficjalny fanpage Chucka Norrisa

Marek Wasiński

Dziennikarz

Miłośnik filmów, kultury japońskiej, Marvela i wszelkiej maści science-fiction. Autor bloga Z innego świata.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.