Co w duszy gra – nowa zapowiedź animacji Disneya

Premiera kinowa Co w duszy gra jest jedną z ofiar obecnego przymrożenia gospodarki z powodu szalejącej pandemii. Z tego też względu animacja pojawi się jednak na platformie Disney Plus w okresie świątecznym.

Tymczasem pojawiła się nowa, krótka zapowiedź, przypominająca rychłą premierę produkcji w serwisie. Animacja jak zwykle wygląda znakomicie, więc co do jakości całości nie powinniśmy się martwić – bardziej tego, w jaki sposób to obejrzeć w naszym kraju.

Zobacz również: Doctor Strange in the Multiverse of Madness – Reżyser Scott Derrickson na temat relacji z Samem Raimim

Joe Gardner jest nauczycielem zespołu w gimnazjum. Pewnego dnia udaje mu się spełnić marzenie o graniu w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Zanim jednak będzie mógł spełnić swoje marzenie, Gardner spotyka się z wypadkiem, który zabiera go do Wielkiego Przed. Mistycznej przestrzeni, w której nowe dusze mogą decydować o swoich osobowościach, zainteresowaniach i wszystkich innych rzeczach, które zmieniają je w pełnowartościową osobę na ziemi.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?