Co w duszy gra przed Wonder Woman 1984 w streamingowym pojedynku

Zarówno na Disney Plus, jak i HBO Max weszły ostatnio bardzo mocne premiery – i zarówno Co w duszy gra, jak i Wonder Woman 1984 (która zresztą wyszła przecież także w kinach) zyskały mnóstwo widzów na platformach, na których wystartowały.

Nie znaczy to jednak, że sukces obu produkcji jest pod każdym względem równy. Film Patty Jenkins pomiędzy 24 a 27 grudnia odtworzyło w aplikacji HBO Max prawie 554 tysiące użytkowników – a przynajmniej wedle wyliczeń na urządzeniach mobilnych, co mimo wszystko w istotnym stopniu daje pewne wyobrażenie skali. To całkiem dobry wynik, jednak nawet nie może się mierzyć z osiągnięciem Co w duszy gra, który w podobnym okresie został pobrany przez około 2,3 miliona sukbskrybentów. Rzecz jasna należy także brać pod uwagę mniejszą dostępność HBO Max (na razie tylko w USA) oraz wspomnianą wcześniej projekcję w kinach, na co Pixar się ostatecznie nie zdecydowało. Mimo to różnica nadal robi wrażenie.

fot. Materiały prasowe – kolaż

Źródło: Bloomberg / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?