Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cruise popiera Kosinskiego? Nowa aktualizacja do Top Gun 3

Autor: Mikołaj Lipkowski
27 marca 2024
Cruise popiera Kosinskiego? Nowa aktualizacja do Top Gun 3

Okazuje się, że współpraca Tom Cruise i John Kosinski idzie jak z płatka. Top Gun 3 jest bliżej niż dalej, a potwierdza to producent filmu - Jerry Bruckheimer.

Tom Cruise lubi współprace z Johnem Kosinskim. Kultowy aktor ponownie wystąpi w serii Top Gun, tym razem w trzeciej odsłonie. Warto wspomnieć, że producent Jerry Bruckheimer przedstawił aktualne informacje na temat trzeciej części.

Dobra współpraca to podstawa Top Gun 3?

Top Gun: Maverick, trafił do kin w 2022 r. i zachwycił widzów, by osiągnąć aż 1,4 miliarda dolarów dochodu. Podczas niedawnego wywiadu dla Screen Rant, Bruckheimer przedstawił aktualne informacje na temat trójki. 

Tom jest niesamowity. Spędzaliśmy z nim kupę czasu. Mamy historię. Joe Kosinski miał na to wspaniały pomysł na historię i Tom powiedział, że bardzo mu się to podoba, więc pracujemy nad tym. Ale nigdy nie wiadomo, kiedy to nastąpi, ponieważ Tom jest bardzo zajęty. Robi teraz Mission: Impossible. Miejmy nadzieję, że dostaniemy scenariusz, który mu się spodoba, i znów wrócimy w powietrze.

Więcej o filmach na Movies Room:

Top Gun to najlepszy film 2022 roku?

Top Gun: Maverick w 2022 roku rozbił bank i stał się jednym z najlepiej zarabiających filmów w historii. Patrząc na zestawie z Box Office Mojo, był to drugi najlepiej zarabiający tytuł sprzed dwóch lat, gdyż łącznie zarobił 1,495,696,292 dolarów w światowym box-office. Produkcja z Tomem Cruisem przeskoczyła nawet Avengers: Wojnę bez granic i usadowiła się na 12 miejscu w światowym box-office. Przebił go jedynie Avatar: Istota wody zarabiając 2,320,250,281.

O czym był Top Gun: Maverick?

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być - na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie "Rooster", synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim "Goose", który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.


Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.