Czarna Wdowa – odwołano premierę filmu!

Problem z koronawirusem już od dawna ogarnia cały przemysł kinowy. Informacja o tym, że Czarna Wdowa nie otrzyma z niespełna dwa miesiące premiery nie powinna zatem nikogo specjalnie dziwić.

Jako że tak czy inaczej sale kinowe na świecie są sparaliżowane, Disney siłą rzeczy odsuwa premierę filmu Czarna Wdowa – która normalnie pojawiłaby się 1 maja. Nie podano jak na razie nawet orientacyjnej daty. Zapewne będzie się o tym mówić dopiero wtedy, gdy zagrożenie pandemii zostanie odsunięte.

Zobacz również: Harley Quinn: Ptaki Nocy i Dżentelmeni z wcześniejszą premierą na VOD

Za reżyserię odpowiada Cate Shortland, a za scenariusz Jac Schaeffer i Ned Benson. W tytułową rolę wcieli się Scarlett Johansson, a obok niej w głównych rolach wystąpią: David Harbour jako Alexi Shostakov/Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena Belova, O.T. Fagbenle jako Rick Mason i Rachel Weisz jako Melina Vostokoff. W Black Widow wystąpi również Ray Winstone, William Hurt oraz zgodnie z rewelacjami serwisu Deadline Robert Downey jr.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?