Advertisement
Advertisement

Deadpool 2 – opublikowano zdjęcie zaskakującego głównego przeciwnika!

Uwaga: treść tego newsa związana jest z jednym z kluczowych wątków filmu Deadpool 2.

Wzorowa kampania promocyjna rozśmieszyła wielu widzów, zachęcając ich tym samym do pójścia do kina. Wielu złośliwych stwierdziłoby nawet, że wyszła lepiej niż Deadpool 2. Choć ukazała wiele wątków, twórcy skutecznie ukryli, z kim ostatecznie przyjdzie się zmierzyć Wade’owi i spółce.

Poniżej opublikowano pierwsze zdjęcie Juggernauta. Jego pojawienie się w Deadpool 2 wywołało z pewnością ciarki na plecach wielu fanów. mamy bowiem do czynienia z bratem samego Profesora X i zarazem niemal niezniszczalnym mutantem. Co zabawne, głosu użyczył mu sam Ryan Reynolds.

Juggernaut w Deadpool 2

Kadr z filmu Deadpool 2

Ryan Reynolds ponownie wciela się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretuje znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpi jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison. Ich role również nie zostały jeszcze ujawnione.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znajdą się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Źródło: cbr.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?