Advertisement
Advertisement

Denzel Washington składa hołd Chadwickowi Bosemanowi

Denzel Washington postanowił złożyć hołd dla Chadwicka Bosemana, który zmarł na raka w wieku 43 lat. Nie zapomniał także o młodym pokoleniu aktorów.

Denzel Washington postanowił oddać hołd nowym aktorom, w tym Chadwickowi Bosemanowi. Po tragicznej śmierci gwiazdy Czarnej Pantery ludzie zdali sobie sprawę, że ten doświadczony aktor odegrał ogromną rolę w jego karierze. Washington pomógł opłacić edukację bohatera Marvela w Oksfordzie.

Zobacz także: Jared Leto zgubił swojego Oscara

Świat nadal odczuwa dotkliwie brak jednej ze swoich najjaśniejszych gwiazd po tragicznym odejściu Bosemana w połowie 2020 roku. Na szczęście wszyscy, którzy go znali, podtrzymują to wspomnienie.

Jest cała masa tych młodych aktorów i fascynujące jest patrzeć, jak grają. Niestety, straciliśmy Chada Bosemana, ale Jared Leto jest oczywiście jednym z nich, a Rami Malek również wykonuje świetną robotę. 

Wiemy, że Chadwick Boseman przed śmiercią nagrał dialogi do animowanego serialu What If…?, nie zdążył niestety wystąpić w kontynuacji Czarnej Pantery. Na obecną chwile wiadomo, że postać T’Challi nie zostanie wskrzeszona.


Źródło: comicbook, ilustracja wprowadzenia: Columbia Pictures

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?