Advertisement
Advertisement

Jared Leto zgubił swojego Oscara

Jareda Leto zdecydowanie można nazwać człowiekiem o wielu talentach. Oprócz odgrywania licznych ról w filmach zajmuje się także wokalistyką i tworzeniem piosenek. Przez lata pracy zespół 30 Seconds to Mars, założony przez Jareda i jego brata Shannona, sprzedał miliony płyt. Leto pojawił się w wielu produkcjach, a w 2014 r. zdobył zasłużonego Oscara za swoją rolę w  filmie Witaj w klubie. W ostatnim wywiadzie wyznał jednak, że już dawno nie widział swojej statuetki.

Podczas rozmowy w programie Late Late Show with James Corden Jared Leto ujawnił, że jego Oscar zaginął 3 lata temu. Nagroda Akademii Filmowej, którą zdobył za drugoplanową rolę w filmie Witaj w klubie, prawdopodobnie zgubiła się podczas przeprowadzki.

jared leto

kadr z filmu Witaj w klubie

Dowiedziałem się niedawno, że zaginął jakieś trzy lata temu. Nie wiedziałem o tym. Myślę, że nikt nie chciał mi o tym powiedzieć. Zmieniałem dom w Los Angeles i wtedy, gdy się przenosiliśmy, jakoś magicznie zniknął. Może gdzieś tam być, ale wszyscy intensywnie go szukali. Gdziekolwiek się znajduje, mam nadzieję, że jest w dobrych rękach.

Zobacz również: QUIZ: Czy rozpoznasz filmy z Jaredem Leto?

Kiedy James Corden zapytał aktora, czy ktoś mógł ukraść jego nagrodę, Leto odpowiedział:

Myślę, że istnieje taka możliwość. Nie jest to coś, co można przez przypadek wyrzucić do śmieci. Mam nadzieję, że ktoś dobrze się nim opiekuje. 

Występ w filmie Witaj w klubie z 2013 r. zdecydowanie był wielkim punktem w karierze aktora. Rola Rayon, transpłciowej kobiety uzależnionej od narkotyków i zarażonej wirusem HIV, stanowiła duże wyzwanie. Metamorfoza, której poddał się Leto, była imponująca, a wysiłek, jaki włożył w swoją pracę, został doceniony przez widzów i krytyków. Za swoją ogromną wizualną transformację aktor został nagrodzony również Złotym Globem i Satelitą.


Źródło: cinemablend.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?