Advertisement
Advertisement

Disney+ z coraz większym przyrostem subskrybentów!

Platforma Disney+ wystartowała w listopadzie 2019 roku. Przyrost subskrybentów przerósł oczekiwania zarządu w zaskakującym tempie!

Disney pierwotnie przewidywał, że Disney+ osiągnie 90 milionów subskrybentów w ciągu czterech lat, ale usługa streamingowa już to przekroczyła, osiągając 94,9 miliona klientów od 2 stycznia 2021 roku.

Disney ogłosił, że jego usługa, która została uruchomiona dopiero w listopadzie 2019 r., osiągnęła już blisko 95 milionów płatnych subskrybentów. Zgodnie z pierwotnymi przewidywaniami rozwijający się streaming osiągnął 90 milionów subskrybentów w ciągu czterech lat, więc oczywiście przekroczył wszelkie oczekiwania.

Zobacz także: O czym miał być anulowany 3. sezon Iron Fist? Finn Jones ujawnia pomysł na fabułę!

Mówi się, że najnowsze produkcje Disneya, czyli Co w duszy gra, drugi sezon Mandaloriana oraz WandaVision miały ogromny wpływ na liczbę oglądalności.

Disney ogłosił całą masę nowych dzieł Marvela i Gwiezdnych Wojen, które są obecnie opracowywane dla Disney+. Możemy spodziewać się, że streaming będzie rosnąć w siłę w nadchodzącym czasie.

Natomiast Czarna Wdowa dalej ma mieć kinowy debiut. Dyrektor generalny Disneya Bob Chapek pozostaje elastyczny w kwestii strategii wydania.

Będziemy obserwować nastroje konsumentów w zakresie z powrotem do kin.

Film o Natashy Romanoff, wyreżyserowany przez Cate Shortland z udziałem Scarlett Johansson ma obecnie wejść do kin 7 maja. Oczywiście będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, jak się sprawy w tym zakresie potoczą.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: Disney

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?