Eva Green w nowym filmie SF z Helen Hunt i Tywinem Lannisterem z Gry o tron!

Szykuje się kolejna bardzo ciekawa pozycja związana z gatunkiem SF. Charles Dance z Gry o tron połączy siły z Helen Hunt i Evą Green, czyli jednymi z najlepszych aktorek swojego pokolenia.

Fabuła A Patriot umiejscowiona została w postapokaliptycznym świecie, zniszczonym przez drastyczne zmiany klimatyczne. Zaledwie jedno miejsce na świecie jest zdatne do normalnego życia. Jego mieszkańcy bronią go przed każdym kontaktem z zewnątrz. Świat przedstawiony będziemy oglądać z perspektywy funkcjonariuszki lokalnej straży granicznej, która z czasem zacznie mieć wątpliwości co do swej misji.

kadr z filmu Sin City: Damulka warta grzechu

Zobacz również: John Wick 4 zawita do kin w 2021 roku!

Reżyserem i scenarzystą został początkujący twórca Dan Pringle. Zdjęcia rozpoczną się w sierpniu bieżącego roku, w Dublinie.

Źródło: screendaily.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Gra o tron

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

anonim pisze:

Skoro podajesz nazwiska dwóch aktorek to może wypadało by podać też trzeciego, a nie opisywać go jego postacią z jakiegoś serialu.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?