Advertisement
Advertisement

Ewan McGregor złoczyńcą w Birds of Prey!

Znamy wreszcie tożsamość głównego przeciwnika tytułowych bohaterek tej produkcji. Ewan McGregor wcieli się w Czarną Maskę. Potwierdziła się zatem jedna z wcześniejszych plotek.

Czarna Maska to pseudonim Romana Sionisa, groźnego gangstera, który – na przekór historii Bruce’a Wayne’a – zamordował w przeszłości własnych rodziców, aby zagarnąć cały rodzinny majątek. Jako że w biznesie mu nie szło, szybko zajął się mafijnym biznesem.

McGregor

Fot. Materiały prasowe

Szczegóły fabuły Birds of Prey nie są jeszcze oficjalnie znane, lecz wiadomo, że film koncentrować będzie się wokół tytułowego zespołu kobiecych bohaterek i złoczyńców znanych z komiksów DC. Głównym antagonistą ma być zaś Black Mask.

Za film odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W drużynie znajdzie się grana przez Margot Robbie Harley Quinn, Black Canary (Jurne Smollet-Bell), Huntress (Mary Elisabeth Winstead), Cassandra Cain oraz Renee Montoya.

Zobacz również: Venom – nowy zwiastun z okazji otwarcia w Chinach

Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się na początku 2019 roku. Do kin Birds of Prey mają trafić 7 lutego 2020 roku.

Źródło: Deadline / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?