Venom – nowy zwiastun z okazji otwarcia w Chinach

Venom jest już w większości kin od pewnego czasu, jednak jego czas w Chinach ma dopiero nadejść. Z tej okazji wypuszczono kolejny trailer właśnie dla tamtejszej widowni. Od razu uprzedzamy, że jest on znacznie bardziej szczegółowy niż dotychczasowe materiały, które widzieliśmy przed „naszą” premierą, więc jeśli jeszcze nie widzieliście produkcji Fleischera, radzimy nie odtwarzać jeszcze tego wideo.

Zobacz również: To: Rozdział 2 – oto teaserowy plakat

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Film miał swoją premierę 5 października.

Źródło: comicbookmovie.com | Ilustracja główna: kadr z filmu Venom

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?