Fantastyczna Czwórka – film zamknie 4. fazę MCU?

Fantastyczna Czwórka zyskuje na popularności po tym, jak nowy filmik Marvel Studios zapowiedział nadchodzący reboot w ramach fazy czwartej MCU. Wychodzi na to, że film zamknie 4. fazę.

Marvel Studios zapowiedziało ich nadchodzący reboot Fantastycznej Czwórki, dołączając oficjalne logo do zwiastuna 4. fazy, potwierdzając, że film będzie jej częścią. Pozostawili tysiące fanów podekscytowanych. Po pokazaniu tytułów i dat wydania wielu innych filmów, klip przedstawia nam znaną 4 z logo Marvel Studios.

Zobacz również: WandaVision – Doktor Strange został wypisany z serialu!

Wszystkie nadchodzące filmy Marvela pokazane na klipie są ujawniane w kolejności ich premiery. Logo Fantastycznej Czwórki jest po Strażnikach Galaktyki: Vol. 3 z premierą 5 maja 2023 r., natomiast F4 był jedynym tytułem, któremu nie podano daty premiery na klipie. Zapowiedziane logo sugeruje jednak, że będzie to film zamykający fazę czwartą MCU. Czyżbyśmy mogli spodziewać się czegoś wielkiego?

Jako że Watts zajmuje się teraz produkcją Spider-Mana 3, raczej nieprędko obejrzymy Fantastyczną Czwórkę. Ale wydaje się, że warto poczekać na porządne efekty po tym, jak dwie kolejne filmowe wersje jedna po drugiej zawodziły.


Źródło: movieweb/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?