WandaVision – Doktor Strange został wypisany z serialu!

Jak dobrze wiemy, Doktor Strange nie pojawił się w WandaVision, bo Benedict Cumberbatch nie miał możliwości uczestniczyć w zdjęciach do serialu. Natomiast Marvel Studios miało plany co do niego!

WandaVision był jak miód na serce dla fanów Marvela. Poprzez pandemię koronawirusa, premiery Czarnej Wdowy, Shang-Chi oraz Eternals przesunęły się. W erze Disney+ to właśnie seriale zakończyły głód dla fanów. Było wiele teorii, że Doktor Strange pojawi się w ostatnim odcinku WandaVision, gdyż wiemy, że serial jest powiązany z drugą częścią Doktora Strange’a.

Zobacz również: Znamy datę premiery filmu Kapitan Marvel 2! Wideo promujące 4 fazę MCU!

Kevin Feige ujawnił w wywiadzie dla Rolling Stone, jak zmieniły się plany Marvela odnośnie WandaVision, jak i Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Niektórzy ludzie mogą powiedzieć:„ Och, byłoby fajnie zobaczyć Doktora Strange.’a.” Ale to by odebrało finał Wandzie. Nie chcieliśmy, aby koniec serialu utorował przejście do następnego filmu.

Tajemnicze reklamy fikcyjnych produktów, takich jak Zegarek Strückera czy Hydra Soap, miały początkowo służyć jako przesłanie do Wandy od Strange’a.

Oznaczało to również przepisanie Doktora Strange in the Multiverse of Madness. Feige opisał cały proces Marvela jako:

Cudowne połączenie bardzo oddanej koordynacji i chaosu. To magia chaosu.

Zobacz również: Eternals – pierwszy zwiastun filmu Chloé Zhao w MCU

WandaVision to amerykański serial serwisu Disney+, który należy do czwartej fazy MCU i rozgrywa się po wydarzeniach z Końca Gry. Opowiada on w formie sitcomu, o tytułowej parze superbohaterów, Wandzie Maximoff (Elizabeth Olsen) oraz Visionie (Paul Bettany), którzy prowadzą z pozoru idealne życie na przedmieściach, lecz powoli odkrywają, że rzeczywistość nie jest taka, jak im się wydaje. Pierwszy sezon liczył 9 odcinków i emitowany był od 15 stycznia 2021 roku do 5 marca 2021 roku.


Źródło: movieweb/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?