Filmowa adaptacja Uncharted traci reżysera!

Mam dla Was nieco zaskakującą porcję wiadomości. Otóż utalentowany reżyser Shawn Levy postanowił odejść z projektu, będącego adaptacją popularnej gry wideo pt. Uncharted. Informacją podzielił się ze światem portal The Hollywood Reporter. Według oświadczenia wspomnianej strony, twórca obecnie zajęty jest kręceniem nowego filmu z udziałem Ryana Reynoldsa. Chodzi tutaj o komedię akcji zatytułowaną Free Guy. Zatem wytwórnia Sony powróciła do poszukiwań nowego reżysera swojego nadchodzącego widowiska.

Uncharted

Fot.: Naughty Dog

Zobacz również: Zakochany kundel – w remake’u animacji wystąpią prawdziwe psy!

Nie podano żadnych wyjaśnień. Zapewniono natomiast, iż Tom Holland ciągle zaangażowany jest całym swoim sercem w omawiany projekt. Aktor ma w powstającym obrazie odegrać młodego Nathana Drake’a. Należy tutaj dodać, że jest to poniekąd sprzeczność z grami, bądź, jak, kto woli, duża zmiana w porównaniu do pierwowzoru, gdzie ów bohater był już dorosłym poszukiwaczem przygód.

Adaptacja będzie prequelem growej serii. Scenariusz produkcji zostanie oparty na pewnej sekwencji z Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, w której tytułowy bohater po raz pierwszy spotkał się ze swoim przyszłym partnerem – Victorem Sullivanem.

Było już wiele próbnych wersji scenariusza, niestety żadna nie okazała się dość dobra. Tak więc omawiana wersja filmu szuka obecnie nowego twórcy, który przerobi i poprawi poprzednie prace, tworząc obiecującą fabułę pod owo wybrany przez wytwórnię Sony kierunek.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Naughty Dog

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?