Filmowy The Flash otrzymał datę premiery!

Ta produkcja nie ma za bardzo szczęścia. Zapowiadana jest już od dobrych kilku lat. Z początku miała to być istotna część projektowanego uniwersum DC, które rozpoczęły produkcje Zacka Snydera. Poza perturbacjami związanymi z samym DCEU i kolejnymi klęskami finansowymi produkcja co moment zmieniała twórców.

Teraz jednak wydaje się, że nareszcie nadszedł moment, gdy fani mają wreszcie powody, by wierzyć, że filmowy The Flash pojawi się na ekranach kin. Według oficjalnych doniesień ma bowiem pojawić się 1 lipca 2022 roku.

The Flash

kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Zobacz również: Donald Trump jako Thanos! Kontrowersyjna kampania prezydenta USA

O powstawaniu The Flash mówiono na długo przed kryzysem w trakcie tworzenia uniwersum DC. Z początku reżyserem był Rick Famuyiwa, a film miał mieć swoją premierę już w tym roku. Jednak dwa lata temu Famuyiwa odszedł z powodu domniemanych różnic artystycznych. Na początku ubiegłego roku zatrudnieni zostali John Francis Daley i Jonathan Goldstein, którzy wcześniej napisali scenariusz do Spider-Man: Homecoming.

Źródło: cbr.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?