Finch – film z Tomem Hanksem zadebiutuje na Apple TV+

Apple TV wykupiło prawa do dystrybucji nowego filmu science-fiction z Tomem Hanksem. Finch trafi na platformę jeszcze w tym roku.

Dystrybucją filmu Amblin Entertainment, który początkowo nosił tytuł Bios, miało zająć się Universal. Okazuje się jednak, że film pojawi się na platformie Apple TV+. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej produkcja będzie brać udział w wyścigu po Oscary.

Finch wyreżyserował Miguel Sapochnik, który pracował przy Grze o tron. Za scenariusz odpowiadają Craig Luck i Ivor Powell.

Zobacz również: Trzy metry nad niebem – teaser 2. sezonu serialu Netflixa

Film opowie o mężczyźnie (Tom Hanks), który od dekady mieszka w podziemnym bunkrze. Zbudował on swój własny świat, którym dzieli się z psem Goodyearem. Konstruuje robota (Caleb Landry Jones), który ma pilnować zwierzę. Gdy wszyscy razem wyruszają w niebezpieczną podróż na odludny amerykański Zachód, Finch stara się pokazać swojemu dziełu, co to znaczy być żywym.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Wikimedia Commons

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?