Trzy metry nad niebem – teaser 2. sezonu serialu Netflixa

Serial Trzy metry nad niebem zadebiutował na platformie Netflix w 2020 roku. Drugi sezon pojawi się 3 czerwca 2021 roku. W sieci pojawił się teaser produkcji.

Trzy metry nad niebem opowiada o parze nastolatków, która zakochała się w sobie podczas włoskich wakacji. Summer i Alessandro są zupełnymi przeciwieństwami, a ich miłość całkowicie odmienia ich życia. W role głównych bohaterów wcielają się Rebecca Coco Edogamhe i Ludovico Tersigni.

Zobacz również: 1899 – Maciej Musiał w nowym serialu Netflixa od twórców Dark

Poniżej teaser nadchodzącego drugiego sezonu. Z opisu wynika, że bohaterowie w nowych odcinkach odkryją, co naprawdę oznacza dorastanie: możliwość dokonywania wyborów, doświadczanie miłości i akceptowanie tego, że czasami lato jest najtrudniejszym okresem ze wszystkich.


Źródło: Netflix/YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Trzy metry nad niebem 

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?