Gdzie obejrzeć Kler? Film już dostępny w sieci!

Kler był bez wątpienia najgłośniejszym polskim filmem 2018 roku. Teraz już można go obejrzeć w dobrej jakości w sieci.

Pierwotnie miał się nawet pojawić na Showmaxie, jednak ostatecznie platforma zniknęła z ofert w naszym kraju. Teraz jednak produkcja jest dostępna na Player.pl za jedynie 10 złotych. Film będzie wtedy do obejrzenia w przeciągu 72 godzin. Posiadacze NC+ mogą również skorzystać z ofery NC+GO.

Przypomnijmy, że Kler wszedł na ekrany 28 września i z miejsca zanotował najlepsze otwarcie filmu na przestrzeni ostatnich 30 lat. Ponad 935 000 widzów w premierowy weekendto wynik, który przełamał dominację Pięćdziesięciu twarzy Greya (834 000 osób) oraz wyprzedził takie superhity, jak: Shrek Trzeci (793 000 widzów), Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy (prawie 790 000 widzów) i Pitbull. Niebezpieczne kobiety (768 000). Kler pod względem frekwencji jest też największym hitem w dorobku Smarzowskiego, dwukrotnie wyprzedził już rekordowy dotychczas Wołyń (1 449 515 widzów).

Co ważne, sukces filmu ma szansę przenieść się również na arenę międzynarodową. Prawa do niego zostały sprzedane do imponującej liczby terytoriów, obejmujących kraje Europy (Austria, Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Dania, Irlandia, Wielka Brytania, Islandia, Norwegia, Szwecja) oraz Ameryki Północnej (Kanada i USA).

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?