Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Gliniarz z Beverly Hills: Axel F z kolejnym, dynamicznym zwiastunem!

Autor: Szymon Góraj
10 czerwca 2024
Gliniarz z Beverly Hills: Axel F z kolejnym, dynamicznym zwiastunem!

Jeżeli mielibyśmy sklasyfikować tegoroczne letnie hity, do najbardziej pożądanych z pewnością należałby powrót jednej z najpopularniejszych postaci, w które wcielał się Eddie Murphy.

Bad Boys ma swój wielki powrót (a nawet dwa, licząc najnowszą część) i wygląda na to, że Axel też może swój mieć własny. Kroi się kolejna nietypowa sprawa do rozwiązania, a nasz bohater musi także m.in. poprawić relacje z córką.

Zwiastun

Opis filmu

Detektyw Axel Foley (Eddie Murphy) znów patroluje ulice Beverly Hills. Razem z córką (Taylour Paige), której życie jest zagrożone, swoim nowym partnerem (Joseph Gordon-Levitt) i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) i Johnem Taggartem (John Ashton), postanawia udaremnić niecny spisek – i mocno podgrzać przy tym atmosferę. Producentami filmu są Jerry Bruckheimer, Eddie Murphy i Chad Oman. Reżyserem Gliniarza z Beverly Hills: Axel F został Mark Molloy.

Więcej informacji na Movies Room:

Źródło: Netflix

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.