Harley Quinn: Ptaki Nocy – oto szkice koncepcyjne z innymi obliczami Czarnej Maski

Niedawno oglądaliśmy alternatywny wygląd Huntress. Teraz z kolei przyjrzyjmy się innym wariantom Romana Sionisa w ikonicznej masce.

Ptaki Nocy miały naprawdę ciekawego złoczyńcę. Ewan McGregor ewidentnie świetnie się bawił postacią Czarnej Maski. Tymczasem artysta koncepcyjny Kyle Brown zamieścił garść grafik przedstawiających inne wersje jego komiksowego rekwizytu.

Zobacz również: Ptaki Nocy – zdjęcie Huntress w komiksowych goglach

Opis: Czy słyszeliście kiedykolwiek o glinie, piosenkarce, psycholce i księżniczce mafii? Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) jest pokręconą historią opowiedzianą przez samą Harley w swoim niepowtarzalnym stylu. Gdy najnikczemniejszy narcystyczny czarny charakter Gotham, Roman Sionis i jego prawa ręka Zsasz obierają na cel młodą dziewczynę o imieniu Cass, wywracając do góry nogami całe miasto, splątują się ścieżki Harley, Huntress, Black Canary i Renee Montoyi. Nieprawdopodobna czwórka nie ma innego wyboru od połączenia sił, by pokonać Romana.

Za film odpowiadać będą reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. W obsadzie znajdują się Margot Robbie (Harley Quinn), Jurne Smollet-Bell (Black Canary), Mary Elisabeth Winstead (Huntress), Ella Jay Basco (Cassandra Cain/Batgirl), Rosie Perez (Renee Montoya) oraz Ewan McGregor (Black Mask).

Film Harley Quinn: Ptaki Nocy trafił do kin 7 lutego 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com  / Ilustracja wprowadzenia:Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?