Jak Avengers wyglądaliby jako nastolatkowie? Unikatowe fanarty!

Jeden z fanów filmów z serii Avengers postanowił stworzyć kilka grafik, w których odmłodził słynnych filmowych superbohaterów. Teraz wiadomo, jak wyglądaliby przykładowi Iron Man, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa, gdyby aktorzy zostaliby obsadzeni w swoich rolach w czasach, gdy byli nastolatkami.

Cyfrowy artysta Oleksandr Kovalenko zamieścił na swoim Instagramie swój nowy projekt, którym jest przedstawienie marvelowskich herosów w nastoletnio-licealnych wersjach. Na grafikach zobaczyć można młode wersje aktorów wcielających się w sześciu Avengersów z pierwszej fazy MCU – Roberta Downeya Jra (Iron Man), Chrisa Evansa (Kapitan Ameryka), Scarlett Johansson (Czarna Wdowa), Chrisa Hemswortha (Thor), Marka Ruffalo (Hulk), Jeremy’ego Rennera (Hawkeye) – ale też wprowadzonego w trzeciej fazie Benedicta Cumberbatcha (Doctor Strange).

Zobacz również: Jak oglądać MCU? Nowa metoda oglądania filmów Marvela!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DGALEXKOVALENKO (@dgalexkovalenko)

Na profilu autora dostępna jest też galeria, w której zaprezentowano też młode wersje filmowych mutantów Deadpoola (Ryan Reynolds) i Wolverine’a (Hugh Jackman).

Zobacz również: QUIZ: Rozpoznaj role Roberta Downeya Jr. w filmach.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DGALEXKOVALENKO (@dgalexkovalenko)

Avengers to grupa fikcyjnych superbohaterów ze świata komiksów Marvela stworzona przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego. Do tej pory powstały cztery kinowe superprodukcje o drużynie supeherosów, które są crossoverami solowych filmów: Avengers (2012), Avengers: Czas Ultrona (2015), Avengers: Wojna bez granic (2018), Avengers: Koniec Gry (2019). Planowane są również kolejne części, w których skład ekipy będzie zmieniony, lecz nie ujawniono do tej pory daty premiery piątej odsłony produkcji z MCU.


Źródło i ilustracja wprowadzenia:: instagram/dgalexkovalenko

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?