Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa – oto specjalne making of filmu!

Niedawno doszło do premiery tego niezwykle ciekawego polskiego filmu. Z tej okazji możecie rzucić okiem na specjalny materiał zakulisowy.

Akcja filmu rozpoczyna się w latach 70., gdy bohater jest jeszcze dzieckiem, i obejmuje kolejne dekady aż do czasów współczesnych. W roli głównej występuje Marcin Kowalczyk znany z genialnej roli Magika w Jesteś Bogiem i Marcina w Hardkor Disco, laureat Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego w 2012 roku. Scenariusz Krzysztofa Gurecznego jest oparty na faktach i ukazuje autentyczną historię obsadzoną w gangsterskich realiach poprzednich dekad. To kino międzygatunkowe. W roli głównej wystąpi Marcin Kowalczyk (Jesteś bogiem).

Zobacz również: JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM. HISTORIA PRAWDZIWA. Recenzja nowego filmu Macieja Kawulskiego!

Producentem filmu jest OPEN MIND PRODUCTION SP. Z O.O. SK Maciej Kawulski, Tomasz Wardyn. Za dystrybucję odpowiada firma Next Film.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Paweł Juszczuk

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?