John Wick 4 – niedługo ruszą zdjęcia do filmu!

Już czwarta część serii filmów John Wick trafi do kin w 2022 roku, a niedługo, bo jeszcze w pierwszej połowie tego roku, ruszą zdjęcia do filmu!

Jak podaje Collider, zdjęcia do filmu John Wick 4 ruszą w czerwcu tego roku! W czwartej części serii oczywiście powróci Keanu Reeves oraz reżyser Chad Stahelski. Nie powróci niestety scenarzysta poprzednich części, Derek Kolstad. Zastąpi go Mike Finch (American Assasin, Predators). Poprzednie części głównie osadzone były w Nowym Jorku, tym razem John Wick trafi do różnych regionów świata. Zdjęcia mają się odbywać w Nowym Jorku, Japonii, Berlinie i Paryżu.

John Wick 4 - niedługo ruszą zdjęcia do filmu!

John Wick, Lions Gate Entertainment

Zobacz również: BRZRKR – Zobaczymy film i anime z Keanu Reevesem!

Opis poprzedniej części:

John Wick (Keanu Reeves) jest ścigany z dwóch powodów… za jego głowę została wyznaczona nagroda – otwarty kontrakt o wartości 14 milionów dolarów – oraz złamał on główną zasadę: odebranie życia na terenie Hotelu Continental. Ofiarą był członek stowarzyszenia High Table, które w konsekwencji wyznaczyło wspomnianą nagrodę. John powinien już zostać zgładzony, lecz Winston, manager Hotelu Continental, odwlekł o godzinę „ekskomunikowanie” go – oznaczające cofnięcie członkostwa, możliwości korzystania ze specjalnych usług i odcięcie od innych członków. John korzysta z sektora usług, aby przeżyć i wywalczyć sobie drogę przez Nowy Jork.

Premiera filmu John Wick 4 planowana jest na 27 maja 2022 roku.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?