BRZRKR – Zobaczymy film i anime z Keanu Reevesem!

Kiedy Keanu Reeves po raz pierwszy ogłosił swój komiks BRZRKR, krążyły różne plotki na temat ekranizacji. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że rzeczywiście dostaniemy takowy film, a także anime!

Być może jest to największy projekt Keanu Reevesa, ponieważ Netflix nabył prawa do ekranu komiksu BRZRKR i oficjalnie ogłosił, że jest na bardzo wczesnym etapie tworzenia filmu i kontynuacji… w postaci anime! Reeves będzie producentem i wystąpi w obu projektach, grając głównego bohatera opowieści. Podczas gdy film będzie adaptacją wydarzeń z dwunastu limitowanych zeszytów, anime będzie dalej rozszerzać świat, na podstawie materiału źródłowego.

Zobacz również: Batwoman – Kate Kane powróci, ale nie zagra jej Ruby Rose!

Pierwszy numer BRZRKR ukazał się w USA na początku tego miesiąca. Do tej pory sprzedał się w ponad 615 000 egzemplarzy.

Ponieważ film jest prawdopodobnie nadal na etapie tworzenia scenariusza, nie jest jasne, kiedy może wejść do produkcji.  Niedawno Reevs zakończył pracę nad Matrixem 4 dla Warner Bros. i wiosną tego roku ma rozpocząć produkcję filmów John Wick 4 i John Wick 5, kręcąc je jeden po drugim.

Streszczenie opisuje tę historię jako „brutalnie epicką sagę o 80 000-letniej walce nieśmiertelnego wojownika na przestrzeni wieków. Człowiek znany tylko jako„ B ”jest na wpół śmiertelnikiem i pół bogiem, przeklęty i zmuszony do przemocy. Ale po wędrówce po ziemi przez stulecia B być może w końcu znalazł schronienie. Pracując dla rządu USA, aby toczyć bitwy zbyt gwałtowne i zbyt niebezpieczne dla kogokolwiek innego.”


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: Boom! Comics

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?