Johnny Depp nie może być sam. Powstała petycja o usunięcie Amber Heard z obsady Aquamana 2

A jednak życie gwiazd nie jest takie cudowne. W wyniku przegranego procesu sądowego, w którym to Johnny Depp pozwał dziennik The Sun o zniesławienie, oraz burzliwego rozwodu gwiazd aktor został zmuszony do odejścia z Fantastycznych zwierząt. Wielu fanów Deppa jest oburzonych, że podobny los nie spotkał drugiej strony konfliktu, czyli Amber Heard. Antyfani aktorki od ponad roku żądają usunięcia jej z obsady filmu Aquaman 2. W serwisie change.org rekordy popularności bije petycja, którą podpisało już blisko milion sygnatariuszy.

Zdecydowanie sprawa między byłym małżeństwem znacząco wpłynęła na karierę Johnny’ego Deppa, któremu po zakończeniu historii w Piratach z Karaibów pozostała tylko jedna znacząca rola – Gellert Grindelwald.

Niestety nie na długo, bo niedawno Johnny Depp wystosował oświadczenie, w którym oznajmił o odejściu z serii Fantastyczne zwierzęta. Z ciekawostek najlepsza jest ta, iż aktor w ramach kontraktu i tak otrzyma 10 milionów dolarów, mimo że nakręcił tylko jedną scenę. Jednak nie ma czego ukrywać, za udział w kolejnych częściach zarobiłby znacznie więcej. Toteż fani stworzyli petycję, w której domagają się, aby z obsady Aquamana 2 usunięto Amber Heard. Do tej chwili blisko milion osób poparło wniosek.

Petycja o usunięcie Amber Heard z roli Mary w filmie Aquaman 2

fot. change.org

Zobacz również: Powstała petycja, by przywrócić Deppa do roli Grindelwalda. Poparło ją już prawie 150 tysięcy osób!

Petycja Usuń Amber Heard z Aquamena 2 (oryg. Remove Amber Heard from Aquaman 2) znajduje się we wcześniej wspomnianym serwisie change.org – organizatorzy chcą sprawiedliwości. Twierdzą, że skoro Johnny Depp został poproszony o opuszczenie filmu, Amber musi spotkać to samo. Warner Bros. kontroluje zarówno Wizard World, jak i DC Extended Universe, więc decyzja będzie należeć do tego samego sztabu.

Zarzuty stawiane Amber przez fanów nie dotyczą wyłącznie obecnych wydarzeń, a oscylują również wokół ostatnich lat z życia aktorki. Podczas gdy zeznawała, że Depp traktuje ją w sposób obelżywy, ten wyjawił własne sekrety w temacie byłej już żony. I właśnie z tego powodu milionowa armia Deppa podpisała petycję.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta 3 – Mads Mikkelsen prowadzi rozmowy na temat przejęcia roli Grindelwalda!

Od samego początku szala zwycięstwa w procesie The Sun vs Johnny Depp przechylała się na stronę tabloidu. To pozorne zwycięstwo Amber, ale aktorów czeka jeszcze ich własny proces, to on będzie decyzyjny. I choć na ten moment Warner Bros. nie zamierza usuwać Heard z roli Mery, być może po wyroku zmieni zdanie.

Przypomnijmy, że premiera filmu Aquaman 2 została zaplanowana na 16 grudnia 2022 roku, czyli pięć miesięcy po premierze Fantastycznych zwierząt 3 (15 lipca 2022 r.).


Źródło: change.org / Ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?