Advertisement
Advertisement

Jumanji 4 na wczesnym etapie rozwoju?!

Czwarta odsłona Jumanji jest już na etapie rozwoju? Można to wywnioskować ze słów producenta, Hiram Garcia, który mówi, że mają wielkie plany co do tej serii.

Jumanji 4 jest prawdopodobnie w fazie rozwoju, zapewniając trzecią odsłonę z udziałem Dwayne’a Johnsona. Seria rozpoczęła się w 1995 roku wraz z nieżyjącym już Robinem Williamsem, który był uwięziony w mrożącej krew w żyłach grze planszowej aż do pełnoletności.

Zobacz również: Top Gun: Maverick – Powstał zwiastun w wersji Lego!

Fani mogą już spać spokojnie, wiedząc, że Jumanji 4 jest w drodze. Według niedawnego wywiadu z Hiramem Garcią, wiemy już, że czwarta część powstanie. W tym momencie wszystko jest na bardzo wczesnym etapie, ale Garcia wydaje się być bardzo chętny i zadowolony z serii.

Wiesz, zawsze rozmawiamy, a to jest rodzina, cała ta grupa. Trudno sobie wyobrazić lub przypomnieć czasy, kiedy byłem na planie, gdzie jest to tylko ukochana grupa obsady. Mamy naprawdę wielki pomysł, który chcemy zrobić. Dyskutowaliśmy o tym. Trwają rozmowy, jesteśmy w trakcie postępu. Nie mogę ci nic powiedzieć, ale mamy wielkie plany, a to jeden z naszych ulubionych projektów, nad którym pracujemy.

„Naprawdę wielki pomysł”, ale biorąc pod uwagę, pojawianie się zwierząt z gry w prawdziwym świecie zapowiedziane podczas napisów końcowych Jumanji: Następny poziom, możne zapowiadać nam następną część tejże serii.

Opis poprzedniej części: Jumanji: Następny poziom to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Obsada powstającego sequela: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black, Alex Wolff, Madison Iseman, Ser’Darius Blain, Morgan Turner, Nick Jonas, Rhys Darby, Danny DeVito, Awkwafina, Danny Glover i Dania Ramirez.


Źródło: Screen Rant, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Jumanji przygoda w dżungli

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Marcin pisze:

A gdzie się podziało Jumanji 3 ?

makisonn pisze:

Jak napisano, powstaje 3 część z udziałem Dwayne`a, pierwszą częścią jest ta z Robinem Williamsem, zatem 1+3…

Marcin pisze:

Myślę, że z Williamsem nie powinno się w ogóle liczyć jako pierwszej części.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?