Jurassic World 3 będzie zamknięciem całej serii

Nadchodzący sequel, oficjalnie będzie oficjalnie zatytułowany Jurassic World: Dominion. Stał się jednym z pierwszych hitów, który ukończyły produkcje po masowym zamknięciu Hollywood w 2020 roku. Colin Trevorrow – reżyser filmu zapowiada, że będzie to zamknięcie znacznie większej historii.

W ostatnim wywiadzie, reżyser wcześniej odpowiedzialny za Jurassic World został zapytany o Dominion. Colin Trevorrow nie mógł się zbytnio zagłębiać się w szczegóły. Jednak wyjaśnił, że celem było połączenie wszystkich sześciu filmów.

Dla mnie Dominion jest zwieńczeniem całej historii. Trylogia Parku Jurajskiego była bardziej epizodyczna. Z pewnością trylogia Jurassic World jest zupełnie inna. To co było dla mnie ważne, to fakt, że kiedy ogląda się Dominium dowiadujemy się, jak historie z pierwszych filmów mają wpływ na to co może się stać. Podczas gdy kiedyś, będziecie oglądać wszystkie sześć filmów, mam nadzieje że poczujecie, że stanowią one jedną historię.

Godny uwagi jest fakt, że Trevorrow nazwał film celebracją całej serii. Od dłuższego czasu, wydawało się, że Jurassic World 3 będzie czymś wielkim i kulminacyjnym. Chris Pratt, który ponownie wciela się w postać Owena Grady’ego, kiedyś porównał film do Avengers: Endgame. Ze względu na fakt, że ponownie wszyscy spotykają się w jednym filmie. Niewątpliwie wydaje się, że to prawda, ponieważ oryginalna obsada: Sam Neill, Jeff Goldblum i Laura Deren pojawią się Jurassic World 3 razem po raz pierwszy razem od 1993 roku.

Zobacz również: Jurassic World: Dominion – prace zakończone. Mamy zdjęcia zza kulis!

Za scenariusz filmu odpowiadała Emily Carmichael wraz z Colinem Trevorrowem. Pierwotnie film miał mieć swoją premierę w tym roku. Jednak z powodu opóźnień w produkcji Jurassic World: Dominion będzie miał swoją premierę 10 czerwca 2022 roku.


Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu Jurassic World: Upadłe Królestwo

Stały współpracownik

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?