Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Już dziś kupisz w Multikinie bilety na film Madame Web

Autor: Szymon Góraj
6 lutego 2024
Już dziś kupisz w Multikinie bilety na film Madame Web

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na najnowszy film z uniwersum „Spider - Mana" - „Madame Web. Produkcja wejdzie do kin już 16 lutego, przedpremierowo będzie można ją zobaczyć 14 i 15 lutego! Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Film „Madame Web” opowiada o najbardziej enigmatycznej postaci w uniwersum Marvela, która dotąd była w cieniu innych bohaterów. W rolę główną wciela się Dakota Johnson („Pięćdziesiąt twarzy Greya"). „Madame Web" to historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. Poznaje trzy młode kobiety mające według jej wizji niezwykłą przyszłość. Pod warunkiem, że jej dożyją. W filmie poza Dakotą Johnson widzowie zobaczą także znaną z serialu „Euforia", Sydney Sweeney. Reżyserką produkcji jest S. J. Clarkson („Dexter", „Sukcesja", „Jessica Jones"). Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy przedpremierowe 14 lutego oraz na weekend premierowy 16 – 18 lutego. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez https://multikino.pl/filmy/madame-web  oraz aplikację.

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.