Laleczka – nowy plakat oraz materiał zza kulis!

Nowy plakat filmu Laleczka ponownie skupia się na morderczej rywalizacji z Toy Story 4. Tak więc Chucky zabija na grafice następną znaną postać ze wspomnianej animacji. Zgadniecie kogo? Poza tym mam dla Was również materiał zza kulis, w którym została ukazana ewolucja omawianego bohatera. W najnowszej odsłonie głos tytułowej zabawce podkłada głos Mark Hamill!

Ponadto wypada wspomnieć, że posadę kompozytora filmu objął niedawno Bear McCreary. Z kolei gwiazdami obrazu, który nakręcił Lars Klevberg, są Aubrey Plaza i Brian Tyree Henry. Nie wypada również zapomnieć o scenarzyście. Tekst do horroru sporządził Tyler Burton Smith, czerpiąc inspiracje z pierwowzoru.

Zobacz również: Zdjęcia do Shazama 2 ruszą w przyszłym roku!

Tak więc w omawianym remake’u Plaza wystąpi jako matka, która sprezentuje swojemu synowi (nie)sławną laleczkę na jego urodziny. Niemniej tym razem, w przeciwieństwie do pierwowzoru, zabawka nie będzie opętana przez duszę mordercy. Nowa wersja kultowego hitu ukaże bardziej realistyczną wizję znanej opowieści. Zatem zabójcza laleczka będzie wadliwym towarem, której kod został zwyczajnie zhakowany. Dzięki temu, zabawka nie będzie miała żadnych ograniczeń.

W obsadzie Laleczki znajdują się również: Beatrice Kitsos, Ty Consiglio, Carlease Burke i Gabriel Bateman. Remake popularnego horroru zadebiutuje w polskich kinach już 20 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – wytwórnie MGM i Orion

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?