Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Libre - odważny film trafia na Prime Video! Kiedy premiera?

Autor: Mikołaj Lipkowski
10 lipca 2024
Libre - odważny film trafia na Prime Video! Kiedy premiera?

Po Balu szalonych kobiet, nowy film Mélanie Laurent z Lucasem Bravo w roli głównej zadebiutuje na Prime Video 1 listopada. Zobaczcie pierwszy kadr z nadchodzącej produkcji Libre.

Platforma Prime Video ujawniła pierwsze zdjęcia do nowego filmu Libre w reżyserii Mélanie Laurent (Bal szalonych kobiet) z Lucasem Bravo (Emily w Paryżu), Léą Luce Busato (Alex Hugo) i Yvanem Attalem (Ad Vitam). W filmie występują również Rasha Vukvic (Oddychaj), Steve Tientcheu (Nędznicy), David Murgia (Noc 12 października), Léo Chalié (Wir) i Slimane Dazi (Tylko kochankowie przeżyją). Libre zadebiutuje 1 listopada wyłącznie na Prime Video w ponad 240 krajach i terytoriach. 

Oficjalne fotki

O czym jest Libre?

Zainspirowany brawurowymi wyczynami legendarnego, wyjętego spod prawa przestępcy we Francji na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku, Libre przedstawia porywającą historię Bruno Sulaka (Lucas Bravo), zuchwałego i odważnego złodzieja, który skradł nie tylko serca ludu, ale i wielkie pieniądze. Znany ze swojego uroku i finezji Sulak dokonywał śmiałych napadów, nie oddając przy tym ani jednego strzału. Kryminalistę ścigał George Moréas (Yvan Attal), niestrudzony komisarz policji z talentem do przechytrzania przestępców. W miarę postępów Moréasa, ucieczki Sulaka z więzienia stawały się legendarne, a napędzane były żądzą wolności i palącym pragnieniem powrotu do swojej kochanki Annie (Léa Luce Busato). Z czasem Sulak i Annie stali się ostatecznymi symbolami buntu w porywającej grze w kotka i myszkę, która ogarnęła cały naród.

Współscenarzystami filmu są Mélanie Laurent i Chris Deslandes (Bal szalonych kobiet), a jego producentem jest Alain Goldman.

Więcej informacji na Movies Room:


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.