Liga Sprawiedliwości – Zack Snyder powraca z kolejnym zdjęciem ze Snyder Cut

Minęło nieco czasu, odkąd Liga Sprawiedliwości w wersji Snyder Cut (która, jak wielu nadal wierzy, gdzieś tam istnieje). Sam reżyser nie ma ewidentnie zamiaru dać tematowi zapomnieć.

Część fanów wierzyła, że jakiekolwiek wieści w tej kwestii dojdą do ich uszu jakoś w grudniu ubiegłego jeszcze roku. Jak wiemy, tak się nie stało, a teraz, gdy Hollywood zostało z wiadomych powodów sparaliżowane na czas nieokreślony, tym bardziej nie ma na co liczyć. Póki co można przyjrzeć się ujęciu piątki superbohaterów dumających nad jakimiś hologramowymi obrazami Cyborga.

Vero/Zack Snyder

Zobacz również: The Suicide Squad – James Gunn dopracowuje film zdalnie

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.

Źródło: comicbookmovie.com  / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kec pisze:

Widać że Snydera strasznie boli że najpierw wpierdzalali mu się notorycznie do BvS, a później z wiadomych przyczyn stracił kontrolę nad filmem i wiele w nim zmieniono. Myślę też że nie spodziewał się że Whedon tak mocno zmieni to jak JL wyglądało finalnie. Osobiście jestem ciekawy tego Snyder Cut ale nikomu się nie opłaca tego robić więc nigdy go nie zobaczymy.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?