Liga Sprawiedliwości – Zack Snyder zdradził, kto miał zagrać Green Lanterna!

W trakcie internetowego eventu JusticeCon 2021 reżyser Ligi Sprawiedliwości wyjawił kilka ciekawych informacji odnośnie pewnego anulowanego występu.

Okazuje się, że w filmie potencjalnie miał pojawić się John Stewart, czyli jedna z najbardziej znanych postaci posiadających pierścień Zielonej Latarnii. Snyder zdradził, że szkic koncepcyjny superherosa powstał na bazie aktora o imieniu Wayne T. Carr, polecony przez Raya Fishera, czyli filmowego Cyborga. W trakcie kręcenia miał wiedzieć, że istniały małe szanse na to, by wytwórnia Warner Bros. dopuściła do jego występu we właściwej produkcji.

fot. Twitter jojoaguilar33

Zobacz również: The Batman – serialowy spin-off opowie o Jamesie Gordonie?

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera zadebiutowała 18 marca zarówno w amerykańskim serwisie HBO Max, jak i wszystkich serwisach HBO.  Autorem scenariusza filmu jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy stworzyli ją na podstawie komiksów DC Superman. Producentami filmu byli Charles Roven i Deborah Snyder. Rolę producentów wykonawczych pełnili Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck.

Źródło: The Direct / Ilustracja wprowadzenia: Twitter jojoaguilar33

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?