Lost City of D – Brad Pitt dołączył do obsady!

W filmie Lost City of D zobaczymy takie gwiazdy kina jak: Sandry Bullock, Channinga Tatuma czy Daniela Radcliffe. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do tego grona dołączył Brad Pitt!

Strona The Hollywood Reporter powiadomiła dzisiaj świat, że obsada filmu Lost City of D, która już i tak była pełna gwiazd, wzmocniła się o kolejne znane nazwisko. Tym razem jest to aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, czyli Brad Pitt!

Lost City of D - Brad Pitt dołączył do obsady!

Obsada filmu Lost City of D

Zobacz również: Indiana Jones 5 – Mads Mikkelsen dołącza do obsady!

Film opowiada samotnej autorce romansów, która zostaje uprowadzona wraz z modelem ze swojej okładki. Zmuszeni do współpracy, bohaterowie przeżyją niebezpieczną, ale także romantyczną przygodę w dżungli. Okaże się również, iż tytułowe miasto, które autorka opisała w jednej ze swoich powieści, istnieje naprawdę.

Reżyserami The Lost City of D są bracia Adam i Aaron Nee. Scenariusz napisała Dana Fox. Sandra Bullock także będzie producentką projektu.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?