Morbius z Jaredem Leto może rozpocząć zdjęcia już w lutym!

Choć krytyka była, delikatnie mówiąc, podzielona, Venom Fleischera już odniósł sukces w box office, co w zasadzie daje idealne zielone światło dla nowego projektu. Morbius wydaje się więc być idealnym krokiem dla Sony.

Producenci Avi Arad i Matt Tolmach stwierdzili, że kwestia powstania Morbiusa jest już pewna. Nie wiadomo, czy film tym razem będzie miał kategorię R, czy ponownie twórcy zdecydują się poszerzyć spektrum widowni.

Morbius

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Nowy serial sci-fi od Ridleya Scotta!

Jared Leto wcieli się w tytułowego Michaela Morbiusa, biochemika, który usiłując wyleczyć śmiertelną chorobę krwi wstrzykuje sobie surowicę pochodzącą od nietoperzy. Tym samym staje się wampirem, Morbiusem. Postać ta zadebiutowała jako przeciwnik Człowieka-Pająka w 101 numerze serii The Amazing Spider-Man w latach 70′. Od tamtego czasu został samodzielnym bohaterem serii komiksowych. Scenariusz do adaptacji napisali Burk Sharpless oraz Matt Sazam.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?