Nowy serial sci-fi od Ridleya Scotta!

Choć z jakością bywa różnie, ten twórca nie ma zamiaru zostawić swojej profesji. Stacja TNT wyemituje nowy serial sci-fi, którego twórcą jest właśnie Ridley Scott.

Raised By Wolves opowiada o dwojgu androidów wychowujących ludzkie dzieci na tajemniczej planecie.

Zawsze poszukuję nowych granic w gatunku sci-fi, a w przypadku Raised by Wolves znalazłem niezwykle oryginalny i odrębny świat, pełen istot zadających egzystencjalne pytania: Co czyni nas ludźmi? Co sprawia, że stanowi się rodzinę? I wrescie co by się stało, gdybyśmy rozpoczęli wszystko na nowo, wykreślając cały ten bałagan, który zrobiliśmy na naszej planecie? Czy przetrwalibyśmy? Doszłoby do zmiany na lepsze? – powiedział sam twórca.

serial sci-fi

Fot. Str/Invision/AP/REX/Shutterstock

Zobacz również: Dwa i pół miliona widzów! Kler numerem 1 tegorocznego box office po zaledwie 10 dniach!

Scott będzie reżyserem serialu, scenariusz zaś napisze Aaron Guzikowski, który napisał w przeszłości skrypt do m.in. Labiryntu. Nie określono jeszcze potencjalnej daty premiery.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia:  Austin Hargrave

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?