Nadchodzi apokalipsa! Hellboy w całej okazałości na nowym plakacie!

Nareszcie możemy zobaczyć Davida Harboura w roli mocarnego Hellboya na nowym oficjalnym plakacie, który został opublikowany przez Entertainment Weekly! Trzeba przyznać, że jeżeli twórcy przyłożą się do samej historii choć w minimalnym stopniu tak dobrze, jak do charakteryzacji poczciwego czerwonego demona, możemy być spokojni o wynik.

Hellboy

Fot. Entertainment Weekly

Zobacz również: Venom – będą dwie sceny po napisach. Oto opis!

Hellboy to produkcja, która na nowo ukaże historię powstania Hellboy’a. Film nie będzie miał nic wspólnego z poprzednimi odsłonami i odświeży spojrzenie na tę postać, przy której pojawi się również Krwawa Królowa.  Jak dotąd nie opublikowano żadnych materiałów promujących ten projekt.

Reżyserem jest Neil Marshall, a twórcami scenariusza są Andrew Cosby, Christopher Golden i twórca komiksowej postaci, Mike Mignola. W obsadzie znaleźli się: David Harbour, Ian McShane, Penelope Mitchell, Sasha Lane, Daniel Dae Kim i Milla Jovovich.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?