Venom – będą dwie sceny po napisach. Oto opis!

Uwaga: w tekście zawarte są spoilery związane z filmem Venom.

I znowu informacje o najgorętszej premierze najbliższego weekendu – tym razem jednak związane z bardziej namacalnymi kwestiami. Dowiedzieliśmy się bowiem, jak będą wyglądać sceny po napisach w Venomie.

Pierwsza związana jest z pogłoskami dotyczącymi arcywroga symbionta – Carnage’a. Eddie Brock, wciąż jako dziennikarz, przeprowadza wywiad z Cletusem Kasady (Woody Harrelson). W trakcie rozmowy z ust tego drugiego ma paść słowo carnage (rzeźnia). Całe spotkanie ma zapowiadać przyszłe starcie dwóch potężnych monstrów.

W drugiej scenie mamy otrzymać zapowiedź animacji Spider-Man Uniwersum. Póki co jednak nie wiadomo jeszcze, ile ma ona trwać.

sceny po napisach

Fot. Materiały prasowe

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Źródło: comicbookmovie.com| Ilustracja główna: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?