Netflix stworzy film o Kiss!

Netflix zrobi film o zespole Kiss! Joachim Rønning wyreżyseruje film z liderami Paulem Stanleyem i Genem Simmonsem. Będzię się nazywać Shout It Out Loud.

Swego czasu była moda na filmy o zespołach rockowych. Dostaliśmy Bohemian Rhapsody, Rocketmana czy Brud. Natomiast teraz Netflix zaciera rękawy, by stworzyć Shout It Out Loud, który jest poświęcony równie kultowemu zespołowi czyli Kiss!

Według Deadline, Netflix zawarł umowę na film, który wyreżyseruje Joachim Rønning, norweski filmowiec, który stworzył między innymi Czarownicę 2 czy też Piratów z Karaibów: Zemstę Salazara. Scenariusz napisał Ole Sanders. Zdjęcie będzie koprodukcją Atmosphere Entertainment i Universal Music Group.

Zobacz również: Wiedźmin, Ty oraz Cobra Kai jeszcze w tym roku!

Nad Shout It Out Loud pieczę sprawować będą liderzy zespołu Gene Simmons i Paul Stanley. Hymny zespołu na arenie koncertowej odegrają w tym dużą rolę, ale film skupi się na tym duecie z czasów, gdy byli dwojgiem dzieciaków z Queens, których połączyła niesamowita przyjaźń, zakładając Kiss. Próbując odróżnić się od wszystkich, akcentowali swoje akordy i pirotechnikę makijażem.


Źródło: Deadline, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?