Wiedźmin, Ty oraz Cobra Kai jeszcze w tym roku!

Pandemia Koronawirusa spowolniła premiery najnowszych seriali i filmów. Na szczęście nie na długo! Wyczekiwane kontynuacje Wiedźmina, Ty a także Cobra Kai pojawią się jeszcze w tym roku!

Wiedźmin i Ty ucierpiały z powodu opóźnień Covid-19, ale na końcu tunelu jest światło dla fanów. Współzałożyciel Netflixa Ted Sarandos, ujawnił, że nowe sezony obu seriali zobaczymy w czwartym kwartale tego roku. Dołączy do nich czwarty sezon Cobra Kai.

To, co wydarzyło się w pierwszej części tego roku, to fakt, że wiele projektów, które mieliśmy nadzieję wypuścić wcześniej, opóźniło się z powodu zastojów w postprodukcji i Covida. Myślimy, że wrócimy do wielu  w drugiej połowie roku, na pewno w czwartym kwartale, kiedy to powrócą Wiedźmin, Ty czy Cobra Kai. Także kilka dużych filmów jak Red Notice i Escape From Spiderhead.

Zobacz również: Secret Invasion – Emilia Clarke dołącza do obsady serialu Marvela!

Wiedźmin zakończył produkcję drugiego sezonu na początku tego miesiąca. Zdjęcia do serialu zaczęły się w lutym 2020 roku, lecz niestety przerwała je pandemia Koronawirusa. Produkcja została wznowiona w sierpniu 2020 r., ale została ponownie wstrzymana w listopadzie z powodu wielu pozytywnych przypadków Covid-19.


Źródło: Deadline, ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Wiedźmin

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?